Przejdź do treści

Bezpieczeństwo

 

Zapewniamy, że zakupy w Sklepie Internetowym są bezpieczne. Jesteśmy polską firmą, która działa na rynku od 1990 roku. Nasze natto produkujemy od 2015 roku. Nasz produkt posiada certyfikat EKO PL-EKO-07-14975. Posiadamy wszechstronne badanie laboratoryjne mikroelementów, makroelementów i witamin. Możesz być pewien, że jesteśmy poważnym partnerem.

 

Stosujemy protokół SSL (Secure Socket Layer), który jest najbezpieczniejszym z dostępnych obecnie mechanizmów ochrony przekazywanych danych, abyś czuł się bezpiecznie, podając nam informacje o sobie i składając Zamówienia. Ten rodzaj zabezpieczenia polega na kodowaniu danych przed ich wysłaniem z przeglądarki i dekodowaniu po bezpiecznym dotarciu na nasz serwer. Informacja wysyłana z serwera do Ciebie jest również kodowana, a po dotarciu do celu dekodowana. SSL szyfruje, uwierzytelnia i zapewnia integralność informacji. Po połączeniu się z bezpieczną stroną WWW zauważysz, że w adresie strony zmienia się zapis http na https.

Jeżeli odwiedzasz nasz Sklep Internetowy i składasz zamówienia za pośrednictwem komputera, którego nie jesteś stałym użytkownikiem (chodzi zwłaszcza o kawiarenki internetowe), musisz pamiętać o konieczności wylogowania się oraz zamknięcia przeglądarki po zakończeniu wizyty. W przeciwnym razie ktoś inny, korzystający z tego samego komputera bezpośrednio po Tobie, mógłby mieć dostęp do Twojego Konta Klienta.