Od listopada 2020r. wprowadzamy do sprzedaży dwa nowe produkty:

1. Tabletki z suszonego natto.

Jedna tabletka o wadze 1 000mg, dość miękkiej strukturze, zrobiona bez żadnych substancji pomocniczych. Cena tabletek, w porównaniu z oferowanymi dotychczas kapsułkami z suszonego natto, będzie niższa o ok 25%  przy masie większej o 25%.

Tabletka zawiera 35mcg witaminy K2MK7. Zalecana dawka dla osoby o wadzie 70kg to dwie tabletki dziennie (dzienna porcja to 1mcg na 1 kg wagi ciała).  Najkorzystniej jest przyjmować po jednej tabletce rano i wieczorem. Nattokinaza zawarta w tabletce chroni przed występującymi, najczęściej nad ranem, incydentami związanymi z krzepliwością.

Opakowanie zawiera 120 tabletek i wystarcza na dwa miesiące.

2. Tabletki z suszonego natto z dodatkiem 1 000IU, pochodzącej z alg ekologicznych, witaminy D3,.

Jest to całkowicie naturalny produkt (według naszej wiedzy jest to jedyny taki produkt w Europie).

Opakowanie tabletek będzie droższe od pierwszego wariantu tylko o 5,00zł, co oznacza, ze dostają Państwo witaminę D3, na dwa miesiące za 5,00zł (120 tabletek w opakowaniu).

Zachęcamy do zakupu.

Warto przypomnieć, że w składzie natto jest nie tylko witamina K2MK7, ale także: enzym nattokinaza, izoflawony sojowe oraz bakterie prebiotyczne. Zatem płacąc za witaminę K2mK7 otrzymują Państwo trzy dodatkowe substancje.

Nowe produkty zostały opracowana przy współpracy miedzy innymi z pracownikami Wrocławskiego Uniwersytetu Medycznego i firmy biotechnologicznej.

Linia technologiczna została sfinansowana z Lubuskiego bonu na innowacje.  Za produkt ten nasza firma TonColor Marek Kołodziejski otrzymała tytuł najlepszej mikrofirmy innowacyjnej w województwie Lubuskim w 2019 roku.